BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

1.1

Jei žmogus lauks, kol pasijus visiškai pasirengęs veikti, jis pralauks visą savo gyvenimą - psichologas David D. Burns. Aš laukiau labai ilgai ir kas iš to? Suvokiau, kad visa, kas gera, sėdint komforto zonoje, deja, yra nepasiekiama.

Manau jau laikas pradėti keisti gyvenimą. Nesuvokiu, kas nutiko, kad taip sugebėjau smukti žemyn. Kur dingo visa energija, žingeidumas, troškimas gyvenime pasiekti labai daug? Vat naiviai  laukiau tos stebuklingos akimirkos, kai viskas gyvenime apsivers ir pataps tobula – taip, kaip svajojau. O iš to kas? Tas, kad svajonės virto didžiausia baime, kurios reikia vengti visu pajėgumu. Argi ne juokinga? Žmogus, kuris bijo svajoti. Gi dabar tai taip madinga – „svajok atsargiai, nes svajonės pildosi.“ Ir ta baimė, kaip nekeista, pradėjo vaidentis visose gyvenimo sferose, priversdama pasiekti dugną. Giliai širdyje įtikinau save, kad nieko neverta siekti, nes aš visiškai neturiu valios. Ne gana to, kad mano mityba tapo visišku chaosu bei fizinių jėgų pas vaiką rastum daugiau, įsivyravo žalingi įpročiai. O ką jau bekalbėti apie smegenis, kurios užmigo letargo miegu? Bijau, kad vėliau gali būti dar blogiau, čia yra atskleista tik maža dalelė to, kas taip smaugia ilga laiką. Ryškiai per ilgai leidau sau “atostogauti” paliekant gyvenimą likimo valiai, kol ateis toji  stebuklinga akimirka, ir labai gaila, kad nesusimąsčiau visko keisti anksčiau, kai dar dugnas nebuvo taip arti.

Galima sakyti mano gyvenimas yra virtęs viena didele baime. Jei jau darosi taip nepakeliama gyventi, kas daugiau man  belieka, jei ne mėginti viską keisti bent po truputį?

art, painting, and drawing image

Tikslas nr.1 - pradėti nuolat rašyti.

Tikslas nr. 2 - Mesti rūkyti cigaretes.

Patiko (11)

Rodyk draugams

Comments are closed.